Turnaukset

C-98

SaPKo C-98 "kauden avaus"-turnaus

SaPKo C-98 -joukkueen järjestämä "kauden avaus" -turnaus pelattiin Tanhuvaaran Urheiluopistolla 10.-11.08.2013.

Haluamme kiittää kaikkia mukana olleita joukkueita ja toivottaa heille menestysekästä tulevaa kautta 2013-2014!

 

Turnaussijoitukset:

1. Diskos
2. Blues Juniors C-White
3. SaPKo
4. Jokipojat
5. Lohjan Kisaveikot
6. RU RaJu Team
7. Karhu-Kissat C-Akatemia

 

Ottelutulokset lauantai 10.08.2013

klo 08.30 SaPKo - Lohjan Kisaveikot 4 - 1 (2 - 0, 2 - 1)

klo 09.25 Jokipojat - RU/RaJu Team 3 - 0 (1 - 0, 2 - 0)

klo 10.30 Diskos - SaPKo 1 - 0 (1 - 0, 0 - 0)

klo 11.25 Jokipojat - Blues Juniors C-White 2 - 4 (1 - 0, 1 - 4)

klo 12.30 RU/RaJu Team - Karhu-Kissat C-Akatemia 0 - 2 (0 - 1, 0 - 1)

klo 13.25 Blues Juniors C-White - Lohjan Kisaveikot  6 - 2 (2 - 1, 4 - 1)

klo 14.30 Karhu-Kissat C-Akatemia - Jokipojat 0 - 3 (0 - 2, 0 - 0)

klo 15.25 Diskos - RU/RaJu Team 1 - 0 (0 - 0, 1 - 0)

klo 16.30 Blues Juniors C-White - SaPKo 2 - 4 (1 - 3, 1 - 1)

klo 17.25 Lohjan Kisaveikot - Diskos 1 - 2 (0 - 1, 1 - 1)

klo 18.30 RU/RaJu Team - SaPKo 2 - 2 (1 - 0, 1 - 2)

klo 19.25 Blues Juniors C-White - Karhu-Kissat C-Akatemia 5 - 0 (4 - 0, 1 - 0)

Ottelutulokset sunnuntai 11.08.2013

klo 08.30 Diskos - Jokipojat 4 - 2 (1 - 1, 3 - 1)

klo 09.25 Lohjan Kisaveikot - Karhu-Kissat C-Akatemia 2 - 0 (1 - 0, 01- 0)

klo 10.30 RU/RaJu Team - Blues Juniors C-White 2 - 1 (0 - 1, 2 - 0)

klo 11.25 SaPKo - Karhu-Kissat C-Akatemia  11 - 1 (5 - 1, 6 - 0)

klo 12.30 Jokipojat - Lohjan Kisaveikot 5 - 6 (1 - 4, 4 - 2)

klo 13.25 Blues Juniors C-White - Diskos 2 - 1 (2 - 0, 0 - 1)

klo 14.30 Lohjan Kisaveikot - RU/RaJu Team 5 - 4 (4 - 1, 1 - 3)

klo 15.25 Karhu-Kissat C-Akatemia - Diskos 1 - 4 (0 - 2, 1 - 2)

klo 16.30 Jokipojat - SaPKo 4 - 3 (3 - 1, 1 - 2)

 

___________________________________________________________________________________

SaPKo C-98 AAA -turnaus

SaPKo C-98 -joukkueen järjestämä AAA -turnaus pelattiin Tanhuvaaran Urheiluopistolla 01.-02.09.2012.

Turnausjoukkueet/lohkojako:

 Lohko A
 Lohko B
Jukurit
Napapiirin Pantterit
LoKV/NuPS
SaPKo
RU RaJu Team
Jää-Ahmat
Viikingit
Karhu-Kissat


Otteluohjelma / tulokset lauantai 01.09.2012

klo 08.30 Jukurit - LoKV/NuPS 6 - 2 (5 - 1, 1 - 1)

klo 09.25 Napapiirin Pantterit - SaPKo 5 - 4 (1 - 1, 4 - 3)

klo 10.30 RU RaJu Team - Viikingit 4 - 0 (1 - 0, 3 - 0)

klo 11.25 Napapiirin Pantterit - Jää-Ahmat 3 - 2 (2 - 2, 1 - 0)

klo 12.30 SaPKo - Karhu-Kissat 6 - 0 (2 - 0, 4 - 0)

klo 13.25 Viikingit - LoKV/NuPS 4 - 4 (3 - 1, 1 - 3)

klo 14.30 Karhu-Kissat - Napapiirin Pantterit 0 - 6 (0 - 3, 0 - 3)

klo 15.25 RU RaJu Team - Jukurit 2 - 1 (1 - 1, 1 - 0)

klo 16.30 Jää-Ahmat - SaPKo 2 - 3 (0 - 2, 2 - 1)

klo 17.25 Viikingit - Jukurit 4 - 4 (2 - 3, 2 - 1)

klo 18.30 LoKV/NuPS - RU RaJu Team 1 - 2 (0 - 1, 1 - 1)

klo 19.25 Jää-Ahmat - Karhu-Kissat 5 - 2 (4 - 2, 1 - 0)

Otteluohjelma / tulokset sunnuntai 02.09.2012

klo 08.30 Viikingit - Karhu-Kissat 0 - 1 (0 - 0, 0 - 1)

klo 09.35 Jää-Ahmat - LoKV/NuPS 10 - 0 (4 - 0, 6 - 0)

klo 10.40 RU RaJu Team - SaPKo 0 - 2 (0 - 1, 0 - 1)

klo 11.45 Napapiirin Pantterit - Jukurit 2 - 3 (1 - 1, 1 - 1, voittolaukaukset 0 - 1)

klo 12.50 SIJAT 7-8: Viikingit - LoKV/NuPS 4 - 2 (2 - 1, 2 - 1)

klo 14.05 SIJAT 5-6: Karhu-Kissat - Jää-Ahmat 1 - 2 (1 - 1, 0 - 1)

klo 15.20 PRONSSIOTTELU: RU RaJu Team - Napapiirin Pantterit 4 - 2 (2 - 1, 2 - 1)

klo 16.35 LOPPUOTTELU: SaPKo - Jukurit 3 - 0 (1 - 0, 2 - 0)

Turnaussijoitukset:

1. SaPKo
2. Jukurit
3. RU RaJu Team
4. Napapiirin Pantterit
5. Jää-Ahmat
6. Karhu-Kissat
7. Viikingit
8. LoKV/NuPS